VITE Koin Nasıl Kazanılır?

  • Daphne
  • Ekim 23, 2019
  • 0
  • 188 görünümler

VITE Airdrop Nedir? 

VITE koin kazanmanın yollarını sizler için araştırdık ve detaylı anlatım yapmaya çalıştık. Hadi buyurun. 

VITE, İos ve Android uygulamaları aracılığı ile günlük koin kazanabileceğiniz bir imkân sunuyor sizlere. Halihazırda borsalarda listelenmiş olması tercih etme sebebiniz olabilir. Gelin birlikte adım adım nasıl VITE kazanılır ona bakalım. 

1.Adım: Vite cüzdanı Uygulamasını İndirin 

IOS App için indirme linki‘ne tıklayınız.

Android App için indirme linki‘ne tıklayınız.

2. Adım: Vite App’i başarıyla indirdikten sonra: Uygulamayı açın ve hesap oluşturun. 

+ Uygulamayı aç: ‘Start Your Vite Journey’ sekmesini tıklayın. 

+ Sonra ‘Create Account’ (Hesap Oluştur) sekmesini tıklayın. 

+ Ardından kullanıcı adı oluşturun, şifrenizi girin ve ‘Create’ (Oluştur) sekmesini tıklayın. 

+ Sonraki adımda değiştirdiğinizde veya bu Uygulamayı yeniden yüklediğinizde cüzdan hesabınızı yedeklemek için kullanılan VITE cüzdanının tohum öbeğini oluşturmak için Generate Seed Phrase’ (Tohum İfade Oluştur) seçeneğine dokunun. 

3.Adım: Başarılı bir şekilde hesap oluşturduktan sonra her gün 10 ile 1.000 adet arasında VITE koin kazanmak için App üzerindeki VITE hesabınıza giriş yapın.  

+ Giriş yaptıktan sonra dördüncü sekmeye dokunun  ‘Invite friends and win Vite’ (Arkadaşlarınızı davet edin ve Vite kazanın) sekmesini seçiniz. 

+ Sonraki adım (Zorunlu adım) Yönlendirme kodu girmenizi isteyecek. Yönlendirme kodunuza 1X1fF48N yazın. Günlük 10 VITE koini ücretsizdir ve günlük olarak ödüllere katılın (Küçük ve büyük harflere dikkat edin). Sonra ‘∨’ düğmesine dokunun 

+ Ekstra 10 VITE koin kazanmak için arkadaşlarınızı kullanmaya davet edin ve tavsiye kodunuzu paylaşın. 

+ Hergün düzenli olarak VITE kazanmak için üçüncü sekmeyi tıklayın. VITE, her 24 saatte bir 10-1000 arası VITE koin vermeye devam ediyor. 

4.Adım: (İsteğe bağlı): Günlük olarak ödül almak için oy verin. 

‘İlk sekme’ üzerine dokunun: cüzdanınızda ‘VITEcoin üzerine dokunun. 

+ Sonraki: ‘Oy Ver’ üzerine dokunun 

+ Sonraki: Herhangi bir ‘Oy’ düğmesine dokunun: Giriş şifresini girin, ardından ‘Run Pow’ üzerine dokunun 

Ödüller,oy verdiğiniz SBP‘ler tarafından her gün hesabınıza otomatik olarak gönderilecektir. 

Gönderilecek miktar cüzdanınızda tuttuğunuz VITEcoin adeti ile doğrudan alakalıdır. 

+ Telegram grubuna ve kanalına katılın. 

Vite Cüzdan Hakkında 

Vite , merkezi olmayan uygulamalar için genel amaçlı bir platformdur. Yüksek verimlilik, düşük gecikme süresi ve ölçeklenebilirlik sunarken, aynı zamanda güvenlik de sunarak endüstriyel güç uygulamalarını desteklemek için tasarlanmıştır. 

Vite ekibi, altyapı zincirlerinin mevcut performans ve ölçeklenebilirlik konularını ele almaya adamıştır, böylece yüksek frekanslı veri gereksinimlerine sahip gerçek anlamda pratik uygulamalar bir blok zinciri çerçevesinde oluşturulabilir. 

En büyük yenilik, üç açıdan anlaşılabilecek asenkron tasarımdır. 

İlk olarak, asenkron tasarım konseptini akıllı sözleşmelere dahil ediyoruz. Nano projesi (DAG kullanan iyi bilinen üç zincirden biri) bir transfer işlemini bir gönderme ve alma işlemine ayırır. Bu mekanizma üzerine inşa ediyoruz ve akıllı bir sözleşmenin çağrısını ve yanıtını ayıracağız, böylece zaman uyumsuz olarak gerçekleşebiliyor. 

İkincisi, bir işlemin yazılması ve doğrulanması da Vite’de zaman uyumsuz olarak gerçekleşir. Geleneksel blok zinciri kurulumunda (örneğin Bitcoin), bir deftere yazma işlemlerinin hızı, paketleme hızıyla sınırlıdır. Ancak Vite, TPS’nin kısıtlamaları dahilinde pek çok işlemin deftere yazılmasına izin verir. Eşzamansız kurulum işlemlerin eşit hızda yapılmasına izin verdiğinden, işlem yazım hızının doruklarını ve diplerini azaltır, böylece kaynak kullanımını optimize eder ve sistem verimini arttırır. Ayrıca, iki kullanıcının işlemleri artık engellenmeyecek; yani, bir kullanıcının diğer kullanıcıların işlemlerinin gerçekleşmesini önleyen büyük miktarda işlem gönderdiği bir senaryo görmeyeceğiz. 

Üçüncüsü, Vite’de sözleşmeler arasındaki çağrılar eşzamansız olarak da gerçekleşecek. Ethereum’daki akıllı sözleşmeler arasındaki çağrılar mesajlaşma yoluyla gerçekleştirilir ve çağrılar, bir atomik ACID anlam bilimine göre, hepsi başarılı veya başarısız. Performanstaki bu tıkanıklığı çözmek için, merkezi Internet teknolojilerinde iyi geliştirilmiş çözümlerden bir sayfa alıyoruz ve mesaj odaklı bir mimariyi kullanacağız. Dolayısıyla, sözleşmeler devletleri paylaşmaz ve mesajlarla iletişim kuramaz. 

* Daha fazla bilgi için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir