2021 Yılı Hangi Kripto Paranın Yılı Olacak?

  • seyit
  • Nisan 11, 2021
  • 0
  • 229 görünümler

Cardano(ADA)’nın fiyatı 1 yılda %420 arttı. 1 dolar direncinde reddedilme bekleniyordu fakat bu durum ne analistleri ne de yatırımcıları korkutmadı. Çünkü piyasada hala ADA ile ilgili artış sinyalleri alınıyor ve 2021 yılının ADA yılı olacağı düşünülüyor.

Cardano (ADA) çok hızlı çıktığı 1.5$ seviyesinden sonra yatay hareketler sergilemeye devam ediyor. ETH, BNB ve XRP yeni zirvelere ulaşırken ADA’nın yatay hareket etmesi yatırımcıları giderek sabırsızlandırıyor. Bugün marketteki pozitif havaya rağmen ADA’nın 1.25$’ı geçememesi de ayrıca dikkat çekiyor.
Yaklaşık 800 bin Youtube abonesi bulunan Ben Armstrong yakın tarihli bir Youtube videosunda ADA ile ilgili düşüncelerini paylaştı. Analist aşağıdan izleyebileceğiniz videoda, “2021 yılının en iyi yatırımı hangisi; Bitcoin mi, Ethereum mu, Cardano mu?” sorusunun cevabını aradı.

Cadano’yu sevdiğini söyleyen analist, birbirine rakip platformlar olan Ethereum, Polkadot, Solano ve Cardano’nun uzun süre konuşulmaya devam edeceğini düşünüyor.

Analiste göre birbirine rakip bu platformların her birisinin ayrı bir konumu var ve bu konumu ilerleyen süreçte de koruyacaklar.
Analistin konuğu Crypto Jebb de Cardano’ya ilişkin düşüncelerini paylaştı.
“Cardano’yu sevmemin nedenlerinden birisi Ethereum’dan farklı olarak maksimum arzının 45 milyon ile sınırlı olması. Ethereum şu anda maksimum arza sahip değil. Bu durum onu Bitcoin ve Cardano’dan ayırıyor ve onun sürekli enflasyona maruz kaldığı anlamına geliyor.”
Armstrong, Jebb’in açıklamalarının ardından Cardano’ya ilişkin fiyat beklentisini de paylaştı.
Analist ADA’nın bu boğa döngüsü sonunda 8$’ı göreceğine inandığını ve bunun cadılar bayramına yakın bir tarihte (2021 Ekim sonu) gerçekleşeceğini düşündüğünü ifade etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir