Analistt Willy Woo Bitcoin Fiyat Tahminini Açıkladı

  • seyit
  • Nisan 2, 2021
  • 0
  • 243 görünümler

Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 61.800 dolara kadar ulaştı. Bu yükselişin en büyük sebeplerinden biri Bitcoin’de arz sıkıntısı yaşanması.

Bitcoin’de Rezerv Azalıyor

Coinbase’den yüklü miktarda BTC çıkışı olduktan sonra bir kurumun yüklü miktarda Bitcoin aldığını açıkladığı görülmekte. Bu da BTC’nin rezerv konusunda sorun yaşamasına neden olduğunu, bireysel yatırmcılara ek büyük kurumlarında BTC alımına hız verdiğini gösteriyor.

Willy Woo ise tam olarak bu konuda yaptığı bir açıklamada arz şokunun çok yakında yaşanabileceğine işaret etti. Real Vision Grup ile röportaj gerçekleştiren Willy Woo, Bitcoin’in borsalardaki hareketlerine bakarak yakında alacak BTC kalmayabileceğini ifade etti.

Analistin BTC İçin Maksimum Fiyat Beklentisi 2.000.000 Dolar!

Tesla gibi dev kurumların BTC alımına ek olarak Goldman Sachs, JPMorgan ve BNY Mellon gibi bankalar da Bitcoin depolamaya başladı. Blok ödülü yarılanmasının 2024 yılında günlük üretilen BTC miktarını yarıya çekmesi ise BTC fiyatı için rekor getirebilir.

Woo, altının toplam piyasa değerinin 10 trilyon dolar olduğuna dikkat çekerek Bitcoin’in bunun çok daha üstüne çıkabileceğini belirtti. Tecrübeli kripto para analisti son fiyat tahmininde ise birçok kişiye gerçekdışı gelecek bir açıklamada bulundu. Woo’ya göre oluşacak olan bu kriz BTC fiyatının 2.000.000 dolar seviyesine kadar çıkabilmesini sağlayacak. Woo bu konuda net bir zaman ise belirtmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir