Ethereum Temmuz Sonunda Bu Seviyelerde Olacak!

  • seyit
  • Nisan 21, 2021
  • 0
  • 197 görünümler

Kripto para trader’ı ve analisti Coin Bureau, Ethereum (ETH)’un Temmuz ayı için fiyat hedeflerini açıkladı.

Coin Bureau: Son zamanlarda Ethereum ağ talebi artıyor
Yeni bir videoda ünlü trader Coin Bureau, Ethereum ağındaki aktif adreslerdeki büyük artışa dikkat çekerek işe başlıyor. Peki bu Ethereum’un aktif ağı nedir?

Ethereum’un akıllı sözleşmeleri, geliştiricilerin kendi işlevlerini programlamak için kullandıkları farklı bilgisayar dillerini temel alır. Akıllı sözleşmeler kendi kendini yürütebilen sözleşmelerdir. Belirli bir koşul gerçekleştiğinde ödemenin yapılması için kullanılabilirler. Ethereum ağı şu an akıllı sözleşmeler içerisinde liderdir. Reel ekonomi içerisinde bir çok alanda akıllı sözleşmeler kullanılarak güven ortamı sağlanabilir. Örneğin çeşitli escrow hizmetlerinde, akreditif ticaret işlemlerinde noter hizmetlerinde kullanılabilir.

SON ZAMANLARDA ETHEREUM AĞ TALEBİ ARTIYOR. YALNIZCA AĞDAKİ TOPLAM AKTİF ADRES SAYISINA BAKMANIZ GEREKİR. GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ, BU 580.000’DEN FAZLA ADRESLE TÜM ZAMANLARIN EN YÜKSEK SEVİYESİNDE.

Coin Bureau, Ethereum (ETH)’un Temmuz ayının en geç sonlarına kadar 4.000 doları kıracağını açıkladı ve şunları ekledi:
Ethereum gerçekten çok heyecan verici. Bunu, internet öncülerinin 1990’larda TCP/IP’yi gördükleri gibi görüyorum. Ancak, bu sefer, bu kadar potansiyele sahip bir protokole yatırım yapma fırsatımız var… Ethereum, üzerine inşa edilen değeri yakalamak için iyi bir konuma sahi ve ağa güç veren yakıt olarak ETH, inanılmaz derecede nadir bir varlık haline geliyor. Ekosistem büyüdükçe, ETH’nin DAPP’leri (Merkezi Olmayan Uygulamalar) güçlendirmesi ve işlemleri kolaylaştırması için talep artar… Ethereum geliştiricileri, Londra yükseltmesinde EIP 1559’u etkili bir şekilde zorlayabilirlerse, temmuz ayı sonunda ETH’nin 4.000 doların üzerinde olduğunu kolayca görebiliriz. Açıklamalarında bulundu.

  • Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir