Peter Schiff DOGE’nin 1 Dolara Ulaşmasını Bekliyor

  • seyit
  • Nisan 17, 2021
  • 0
  • 224 görünümler

Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, Dogecoin’in son yükselişini ve piyasa değerine göre ilk beş kripto para listesine yükselişi hakkında Twitter’da paylaşımda bulundu.

Belli ki Bitcoin ve Dogecoin sahiplerini trol ediyor ve eğleniyor.

“Dogecoin Bitcoin yiyor”

Dün DOGE’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasının ve CoinMarketCap’te ilk beşe girmesinin ardından, Peter Schiff “Dogecoin Bitcoin yiyor” şeklinde tweet attı.

BTC’nin altından üstün olduğuna inanan tüm Bitcoin yatırımcıları “şimdi Dogecoin’in Bitcoin’den daha iyi olduğunu kabul etmesi gerektiğini” de sözlerine ekledi.

Oğlu Spencer ile tartışan Peter Schiff, Dogecoin’i “spor araba” ve Bitcoin’i “eski bir at” ile karşılaştırarak, DOGE’nin Bitcoin’den daha üstün olduğunu espirili bir dille belirtti.

Ayrıca, DOGE hayranlarının Dogecoin’i 1 $ ‘lık bir yüksekliğe pumplamak için Twitter profil resimlerinin burunlarına (Bitcoiners’ın “lazer gözlerine” benzer) lazer ışınları takmalarını önerdi.

Bu, Bitcoin’cilerin bekledikleri gibi BTC 100.000 $ ‘a ulaşana kadar yaptıkları “lazer gözlü” flashmob’a benziyor.

Schiff oğlunu yeni teknolojiyi benimsemeye çağırıyor, tıpkı Spencer Schiff ve diğer Bitcoin’cilerin ona BTC konusunda fikrini değiştirmesini tavsiye etmekte olduğu gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir