Ripple(XRP) %100’lük Yükselişin Ardından Alınabilecek Seviyede Mi?

  • seyit
  • Nisan 8, 2021
  • 0
  • 154 görünümler

XRP fiyatı, Ripple’ın SEC davasını kazanacağına dair artan iyimserliğe bağlı olarak Pazartesi günü yükselişe geçti. XRP fiyatı, son günlerde %100 civarında değer kazandı ve 3 yılın en yüksek seviyesi 1.11$ ‘a ulaştı

Ripple, XRP olmadan devam edebilir.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Ripple’ın gerekirse XRP olmadan çalışmaya devam edebileceğini söyledi. Garlinghouse, XRP’nin bir para birimi değil bir menkul kıymet olduğunu iddia eden ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı açtığı davayı kaybederse, şirketinin XRP ödeme platformu olmadan hareket etmeye hazır olduğunu savundu.

“Bunu yapabiliriz. Her zaman ürünümüzü, bir müşterinin her şeyden önce problemini nasıl çözeriz? Diye düşündük ve bence bu bizim büyümemize hizmet etti. Bu, ödemeler için ağımız olan Ripplenet genelinde şu anda bu kadar çok hareketlilik, milyarlarca dolarlık işlem görmemizin bir nedenidiir ”dedi.

Ripple için iyi haber, SEC’in dava açmasından bu yana müşteriler olarak dünya çapında 20’den fazla yeni finans kurumu imzaladık ve sanırım ağın ABD dışındaki müşterilerde çok hızlı büyüdüğünü göreceğiz.” Ripple’ın SEC’e karşı yasal savaşı ne olursa olsun dünya çapında yeni ortaklıklara girmeye devam edeceğini vurguladı.

Dünün en yüksek seviyesi olan 1,11 Dolar, Şubat 2018’den bu yana işlem gören en yüksek XRP fiyatı. XRP satın almak isteyen yatırımcılar için daha yüksek olan bir sonraki büyük hedef, yukarı yönlü ivmeli bir hareket olan 1,17 $ işaretinin üzerindeki %161,8 Fibonacci uzatma çizgisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir