Bu 3 Altcoin, Mayıs’ta Büyük Bir Yükseliş Görebilir!

  • seyit
  • Mayıs 6, 2021
  • 0
  • 200 görünümler

Kripto stratejisti Tyler Swope, ortaya çıkan üç altcoin projesinin Mayıs ayında büyük bir büyüme potansiyeline sahip olduğunu söylüyor.

Tyler Swope listesine Truebit (TRU) ile başlıyor!

Usta analist Tyler Swope, yeni bir videoda, ETH’nin Bitcoin’e ve diğer kripto piyasalarına karşı devasa bir çığır açmasıyla, Ethereum ağı üzerine inşa edilen yeni projeler dalgasının yatırımcılardan ilgi görmek üzere olabileceğini söylüyor. Chico Crypto sunucusu, listesine Ethereum için akıllı bir sözleşme ölçeklenebilirlik protokolü olan Truebit (TRU) ile başlıyor.

Tyler Swope, yalnızca birkaç gün önce Ethereum‘un kurucu ortağı Vitalik Buterin’in, Truebit’in iyimser toplamalar için potansiyel olarak yararlı olduğunu öneren bir blog yazısı yazdığını, merkezi olmayan uygulamalarda (DApps) işlemleri ölçeklendiren ve hızlandıran bir Katman 2 teknolojisi ve akıllı sözleşmeler kaydettiğini belirtti. CoinGecko’ya göre, TRU yazım sırasında 0,69 dolardan işlem görüyor, altı gün içinde zaten yaklaşık %800 arttı.

Tyler Swope: Truebit’den sonraki seçimim Habitat (HBT)
Tyler Swope’un, Truebit’den sonraki seçimi Habitat (HBT)’dır. Habitat, Ethereum’daki projeleri ölçeklendiren iyimser bir toplama platformudur. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

“Habitat toplaması orada en gelişmişi mi? Belli ki Ethereum yükseltmesi Optimism’den önce Trubit’in doğrulama oyunundan bazı konseptleri kullanıyorlar. Geliştirici olmadığım için bu soruyu cevaplayamam, bu yüzden sadece zamanın göstereceği gibi beklemek zorunda kalacağız.”

Tyler Swope: B.Protocol isimli altcoin projesini yakından izliyorum
Habitat platformundaki yerel yönetim tokeni olan HBT, son 7 günde yaklaşık %150 artışla yazım anında 4,88 dolardan işlem görüyor. Tyler Swope’nin izlediği üç numaralı kripto para, platformları “GAS savaşlarını ortadan kaldırarak ve madencinin kârını kullanıcılara kaydırarak daha güvenli” hale getiren bir protokol katmanı olan B.Protocol’dur. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

“Kullanıcılar, B.Protocol akıllı sözleşmesi aracılığıyla mevcut kredi platformlarıyla etkileşime giriyor. B.Protocol içindeki likidite sağlayıcıları, kullanıcıların borçlarına bir tampon sağlar ve bu da B.Protocol’un diğer tasfiye memurlarına göre önceliği sağlar. Likidite sağlayıcıları daha sonra kârlarını kullanıcılarla paylaşır. Kullanıcının ödülü, kullanıcı derecelendirmesiyle orantılıdır. Uygulama yayında, ona gidince zaten 250.000.000 doların üzerinde kilitli olduğunu görebiliyoruz. Hem Maker hem de Compound için yayında ve AAVE yakında geliyor.”

CoinGecko’ya göre BPRO, yazı yazarken 22 dolardan işlem görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir