Bu İki Altcoin BTC’yi geçebilir

  • seyit
  • Mart 30, 2021
  • 0
  • 327 görünümler

Amsterdam piyasısnda tam zamanlı trader olan Michael van de Poppe şu an yükselişte olan altcoinlerden ikisinin Bitcoini geçebilecek potansiyeli olduğunu dile getirdi.

Etherium Bitcoin’i Sollayabilir

Michael van de Poppe yeni paylaşımında ilk olarak Etheriuma değindi. ETH/BTC paritesinin yükselmeye hazır olduğunu ifade eden analist Ethereum’un 0,028 ile 0,03 BTC bölgesinde kaldığı müddetçe güvende olduğunun altını çizdi.

Analist, ETH fiyatının BTC karşısında 0,0265 seviyesine kadar düşmesi durumunda bile her şeyin sorunsuz ilerleyeceğini düşünüyor. Altcoinler arasında şu an için Ethereum’un en çok bel bağladığı kripto para olduğunu ifade eden Poppe, bunun uzun vadede ciddi bir yükseliş yaşayacağını da vurguladı.

Poppe, ETH 2.0’nin yakında önemli haber getireceğini ve buna ek olarak EIP-1559 ile ilgili gelişmelerin de rekoru hızlandıracağını düşünüyor. Analist orta vadede ETH/BTC paritesinin 0,044 seviyesine kadar çıkmasını ve %40 yükseliş elde etmesini bekliyor.

Litecoin İçin Hedef %93

Kripto paraların en eskisi 2020’nin yıldızı olan Litecoin için son 3 günde çok fazla gelgitler yaşadığını belirten Poppe, yatırımcıların LTC yükselmeye başlayınca FOMO’ya kapılacağını ifade eden Poppe, BTC karşısında 0,016 seviyesinin hedef olduğunu vurguladı. Poppe’ye göre orta vadede LTC fiyatının %93’e yakın yükseliş yaşaması mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir