Kripto Para Analisti Ben Armstrong Açıkladı; Zengin Edebilecek 5 Altcoin

  • Kriptobi
  • Mart 27, 2021
  • 0
  • 284 görünümler

Kripto para piyasasında altcoinlerin düşüşünü, yükselişini veya hangi coinin uzun süre tutulup tutulmayacağını kestirmek oldukça güç. Heyecan yaratan kısım, bu işi en ilgi çekici hale getiren şey de tam burada ‘bilinmezlik’, on bin dolar ile uyuyup aynı günün sabahında milyoner uyanabilme şansınız var. Aynı şekilde bir gecede her şeyinizi kayıpta edebilirsiniz.

Herkes en az bir Alt Coin’e bakıp ‘Acaba bu da Bitcoin gibi günün birinde on binlerce dolara ulaşıp beni zengin eder mi?’
demiştir. Usta kripto para trader’ı Ben Armstrong da bu soruya kendi öngörüleriyle cevap vermiş ve gelecekte yatırımcılarını zengin edebileceğini düşündüğü altcoin’leri açıklamış. Tabii ki bunlar tamamen Armstrong’un kişisel öngörüleri. Gelin birlikte Armstrong’un açıkladığı altcoin’lere göz atalım ancak tabii ki göz atmaya geçmeden hemen hatırlatalım; bu bir yatırım tavsiyesi değildir.

 

Armstrong’un ‘patlayacağına’ inandığı altcoin projeleri:

Listemizin ilk numarasında Blockchain tabanlı Pundi X – (NPXS) geliyor. NPXS’in 2018’in başından itibaren tüm zamanların en yüksek seviyesine henüz dönmediğine dikkat çeken Armstrong’a göre yaşanan son gelişmeler altcoin’in fiyatında yükselişe sebep olacak.

NPXS’nin ardından Armstrong’un listesinde ikinci numaramız Holochain (HOT) Armstrong’a göre HOT’un yükselebilme sebeplerinin temelinde Blockchain’in ötesine taşıma misyonu olacak.

Armstrong’un listelediği son üç coin ise sırasıyla BitTorent(BTT), Harmony(ONE) ve VeChain(VET) yer alıyor. Bu bahsi geçen alt coinler şu an yükselişte olduğunu düşünürsek, Armstrong’un da bir nevi yükselişte olan altcoin’lerin ileriye dönük düşüncelerini paylaştığını söyleyebiliriz. Tekrardan hatırlatmakta fayda var; bu bir yatırım tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir