Ripple, 100 Milyon XRP’yi Harekete Geçirdi

Kripto para izleme hizmeti Whale Alert, son on altı saat içinde San Francisco merkezli Ripple‘ın 100 milyon XRP’yi ek cüzdanlarından birine transfer ettiğini tweet’ledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bithomp’tan gelen veriler, bu büyük XRP miktarının Huobi borsasına parçalar halinde gönderileceğini ve ilk transferin zaten yapıldığını gösteriyor.

Ripple, 100 Milyon XRP’yi Huobi’ye Taşımaya Hazırlanıyor

Whale Alert tarafından paylaşılan veriler, Ripple’ın 100 milyon XRP’yi şirketin fonları diğer platformlara taşımak için sıklıkla kullandığı RL18-VN cüzdanına kaydırdığını söylüyor. Bu, 163.418.644 dolara karşılık geliyor.

ripple huobi

Analitik platformu Bithomp’a göre, bu para Huobi’ye günde 7 milyonluk zulalar halinde gönderilecek. Bu işlem geçen hafta da gerçekleştirilmişti. Site, 22 Nisan’da Ripple’ın 100 milyon XRP’yi aynı adrese taşıdığını ve ardından Huobi.com’a 15 transfer olduğunu gösteriyor. Çoğunluğu 7.5 milyon XRP taşıyan transferlerin sonuncusu ise yedi milyon XRP ile gerçekleşti.

Şimdi ise, 100 milyon XRP daha cüzdana taşındığı için bunun tekrar olması muhtemel görünüyor. 7 milyon XRP’nin ilk partisi çoktan transfer edildi.

XRP Balina Cüzdanlarının Sayısı Artıyor

Birinci çeyrek piyasaları raporunda Ripple, bu yıl XRP satışlarında %97’lik bir artış gördüğünü paylaştı. Bu büyüme, 2021’in ilk çeyreğinde Ripple ortakları ve müşterileri tarafından gösterilen İsteğe Bağlı Likidite (On-Demand Liquidity) hizmetiyle daha yüksek bir etkileşimle ilişkilendiriliyor.

Ayrıca rapor, XRP balinalarının miktarında bir artış görüldüğünü de söylüyor. En az 10 milyon XRP’ye sahip cüzdan sayısı 308’den 319’a yükseldi. Bir milyon ile on milyon arasında XRP tutan adreslerin sayısı ise 1.125’ten 1.196’ya çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir