Ripple’ın Teknolojiden Sorumlu Yöneticisi (CTO): Bazı Kripto Paraları Satmayı Düşünmek İçin Ciddi Bir Zaman!

  • seyit
  • Nisan 14, 2021
  • 0
  • 246 görünümler

Ripple CTO’su David Schwartz herkesin aksine kripto paraların son iki yılda çok fazla yükseldiklerini ve bu buhranda dikkatli olmanın önemini belirtti.

Schwartz açıklamasında “Günlük yaşantınızı değiştirebilecek miktarlarda kripto para birimine sahipseniz, lütfen riskinizi azaltmak için bir kısmını satmayı ciddi olarak düşünün,” diye tweet attı ve ekledi: “Bu, piyasanın ne yapacağına dair herhangi bir öngörüde bulunmak nerdeyse imkansız.”

“Kripto para sahiplerinin kriptoda en az yarım yıllık kazançları ve / veya önemli borcu olup olmadığını yeniden değerlendirmeleri gerektiğini söyledi. Kripto piyasasının sıcak durumu göz önüne alındığında, Ripple geçen yıla oranla %850 arttı ve Bitcoin %790 artarak 63.000 $ ‘a yükseldi. Aynı durum neden tersine işlemesin? ”

Atılan tweet aslında bizim kripto paralara ne kadar bilinçsiz bir şekilde yaklaştığımızı ve sadece saatler içerisinde belkide hayatımızı çok etkileyebilecek miktarlarda para kaybetmemizin ne kadar olası olduğunu bizlere hatırlatıyor. Kripto para borsası baştan aşşağı bir risk işidir, bazıları bir tweet ile yükselir bazıları ise sebepsizce insanların peş peşe satışlarından ötürü dakikalar içerisinde eriyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir