Bu Hafta Takip Edilmesi Gereken 5 Kripto Para

  • seyit
  • Mart 28, 2021
  • 0
  • 188 görünümler

BTC / USDT

Bitcoin şu anda düzeltme aşamasında ve azalan bir kanalda işlem görüyor. 26 Mart’taki 50 günlük basit hareketli ortalamanın (52.000 $) güçlü toparlanması, boğaların daha düşük seviyelerde birikim yapmaya devam ettiğini gösteriyor.

4 saatlik grafik, rahatlama rallisinin 56.500 $ civarında sert bir dirençle karşı karşıya olduğunu gösteriyor. Fiyat mevcut seviyeden düşerse, 20-EMA’ya ve ardından 54.000 $’a düşebilir.

Bu destekten güçlü bir sıçrama, sonunda bir kırılma ile tamamlanacak ve 56.618 $’ın üzerine kapanacak ters bir baş ve omuz modeli oluşturabilir. Bu kurulumun 63.339.98 $’lık bir fiyat hedefi var.

Aksine, 54.000 $’ın altında bir kırılma, zayıflık ve daha yüksek seviyelerde alıcı eksikliği anlamına gelecektir.

KLAY / USDT
Klaytn (KLAY), Şubat ortasından bu yana güçlü bir yükseliş trendinde. Altcoin, boğaların 26 Mart’ta 20 günlük EMA’ya (2.76 $) düşüşü satın almasıyla kısa bir süre önce küçük bir düzeltmeyi tamamladı ve bu da duyarlılığın olumlu kaldığını gösteriyor.

VET / USDT
VeChain (VET) güçlü bir yükseliş trendi içinde. Altcoin, 25 Mart’ta 20 günlük EMA’dan (0,078 $) sıçradı, bu da duyarlılığın olumlu olduğunu ve boğaların düşüşleri bir satın alma fırsatı olarak gördüğünü gösterdi.

SOL / USDT
Solana (SOL), bir kırılma ile tamamlanacak ve 11.90 doların altında kapanacak olan düşüş eğilimi gösteren bir üçgen modeli oluşturmuştu. Ancak bu olmadı. Boğalar, düşüşü 26 Mart’ta 11.90 dolarlık desteğe agresif bir şekilde satın aldı ve fiyatı 27 Mart’taki düşüş eğilimi çizgisinin üzerine çıkarıp düşüş kurulumunu geçersiz kıldı.
Bir düşüş modelinin başarısızlığı, bir yükseliş işaretidir, çünkü formasyonun tamamlanması beklentisiyle short pozisyonlar başlatan birkaç agresif ayıyı tuzağa düşürür. Formasyon geçersiz hale geldiğinde, ayılar pozisyonlarını örtmek için acele ederler ve bu da kısa bir sıkışma ile sonuçlanır.

KSM / USD
Kusama (KSM) güçlü bir yükseliş trendinde. 25 Mart’ta 20 günlük EMA’ya (381 $) yapılan son düşüş, günün mum çubuğundaki uzun kuyruktan görüldüğü gibi agresif bir şekilde satın alındı. Bu, traderlar rallinin daha da uzamasını beklediğinden, her küçük düşüşte güçlü talep olduğunu gösteriyor.

4 saatlik grafik, fiyatların tekrar tekrar aşağı inmesi nedeniyle ayıların agresif bir şekilde 490 ila 505,33 ABD doları direnç bölgesini savunduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, olumlu olan şey, boğaların fazla zeminden vazgeçmemiş olmasıdır. Bir kırılma ve 505,33 doların üzerindeki kapanış, yükseliş trendinin yeniden başladığını gösterebilir.

Tersine, eğer ayılar fiyatı hareketli ortalamaların altına düşürürse, traderlar tarafından kar alımı yapılmasını önerecektir. Bu durum, alıcıların tekrar devreye girebileceği fiyatı 370 dolara çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir