Meschain İdex’te Listeleniyor! Son Günlerin En Çok Konuşulan Yerli Kripto Para Projesi

  • Kriptobi
  • Aralık 16, 2019
  • 0
  • 393 görünümler
meschain

MesChain kripto para projesi, ICO satışı sonrası birçok partnerlik ve sosyal çalışmalar gerçekleştirmiş aynı zamanda daha önce İstanbul Avrasya Blockchain Zirvesine sponsorluk yaparak global anlamda adını duyurmuştu. Bir hafta içerisinde markette önemli bir yere sahip olan Revain coin ve SWFT Blockchain ile partnerlik sağlayan MesChain 17 Aralık da İlk merkeziyetsiz borsalardan olan ve güvenilir projeleri listelemede titiz, kendine has kullanıcı kitlesi olan ve her geçen gün potansiyeli artan İdex borsasında listeleneceğini duyurdu. 

İdex ile ilgili detaylı bilgiyi bu incelemeden edinebilirsiniz

https://icotokennews.com/idex-exchange/

Üretim sektöründe MES (Üretim yürütme sistemleri) yazılım bilgi hizmetleri ile verimlilik ve kaliteyi artırmak için çözümler sunan MesChain; 

  • Üretim sektöründe blockchain çözümleri
  • MES (Üretim yürütme sistemi) hizmetleri
  • Kripto ödeme seçeneği ile kapsamlı bir yapı oluşturmaktadır

MesChain CEO’su Mustafa Helvacı, yola çıkarken kripto topluluğun gücünü baz alarak ve topluluğun gücüne inanarak projenin global hedefleri doğrultusunda sektördeki sorunlara çözümler bulmak için devamlı değişen ve gelişen bir yapı oluşturmayı hedeflediklerini belirtti.

CEO, projelerine ilginin her geçen gün arttığını bunun birçok nedeni olmakla beraber sürekli gelişen ve değişen bir yapıya sahip olan üretim sektörünün beraberinde sorunlarla karşılaştığını ve bu noktada MesChain’in çözüm üreten aktif bir yapıya sahip olmasının önemli olduğunu belirtti.

MesChain hangi soruna çözüm üretiyor?

MesChain’in listelendiği borsalar ve partnerlik çalışmaları

1576154985561.png

CoinMarketCap’te TOP20 de yer alan Singapur merkezli kullanıcı toplulukları Çin ,Japonya ve Kore ağırlıklı olan 2017 yılında kurulmuş güvenilir bir borsadır. Şuanda MES/ETH ve MES/USDT pariteleri ile MES alım-satımı yapabilirsiniz

1576152219559.png

Dünyanın ilk merkeziyetsiz(DEX) alım satım platformlarından biri olan kendine özgü kullanıcı kitlesi ile güvenilir ve potansiyeli yüksek bir yapıya sahiptir. MES token 17 aralıkta İdex’te listelenecek.

1576136229278.png

200+ kripto para için swap ve ödeme ağına sahip blockchain projesi. MES token ile SWFT blockchain cüzdanında takas yapılabilir.

1576135950855.png

Kripto piyasasında projeler, takaslar ve diğer kripto varlıkları hakkında geri bildirim kaynağı sağlayarak kullanıcıların, yatırım kararı verme, paraya güvenme konusunda bilgi edinmesini sağlar. MES, Revain partnerliği  ve witget bağlantısı ile blockchain üzerinde  kripto topluluklarının geri dönüş ve MesChain’i incelemeleri sağlanarak kalıcı bir tanıtım ve güvenilirlik sağlar.

1576261894063.png

Seed Venture Capital, Uzman kadrosuyla Blockchain, kripto paralar,trading,mining,analiz gibi hizmetleri sağlar.

Ekran_Alıntısı-removebg-preview.png

Kore merkezli kripto analiz,  haber, proje araştırma ve inceleme, forum sosyal medya organizasyonu, topluluk yönetimi gibi kapsamlı çalışmalara öncelik eden kripto topluluğu. Bitrolounge MesChain’in uzun vade yatırım ve pazarlama ortağıdır.

Ayrıca MesChain İstanbul Avrasya Blockchian Zirvesine sponsor seviyesinde katılarak global anlamda projeyi tanıtmıştır.

avrasya.jpg

MesChain Blog — Website

Website — Visit Site

Whitepaper — Read Whitepaper

Telegram — Join Group

Telegram — Join Channel

Twitter — View Twitter Account

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir