Mithril (MITH) Token Nedir? Nereden Alınır? 

 

Mithril bir sosyal medya tokenidir. Ethereum alt yapısına kurulmuş olan Mithril yakın zamanda BNB alt yapısına geçiş yapmıştır. Fakat bazı borsalarda hala eth  olarak deposit almaktadır. BNB aynı  zamanda Binancenin kendi tokenidir. Sosyal ağa katkıda bulunan oluşturucuları ödüllendirmeyi hedeflemektedir. Bu projeye göre değerli olan içerikler; video blogları, ses/podcast ve benzer içerikleri üreten herkesin Mithril tokenleri ile ödüllendirileceği yönündedir. Platforma getirilen daha fazla ağ değeri, daha fazla MITH kazancı anlamına gelmektedir. Toplam Mithril havuzunun %35’i sosyal madencilik için ayrılmış durumdadır. Önümüzdeki birkaç yıl içerisinde 350 milyon MITH dağıtılması planlanmaktadır. 

  

Mithril (MITH) Token Avantajları Nelerdir? 

Yapılan işlemlerin güvenli olması açısından blockchain teknoloji kullanılmaktadır. Yani; verimli, güvenli ve değişmeyecek şekilde kayıt yapabilen bir teknoloji karşımıza çıkmaktadır. Snapchat ile benzerlik gösteren, Lit adı verilen bir uygulama ile işlem yapılmaktadır. Lit; beta sürümünün ve Mithril’in ana parçalarından biri durumundadır. Bu uygulamada; yeni arkadaş edinme, anlık mesajlaşma ve hikâye haberleri gibi özellikler bulunmaktadır. Hedef; en iyi blok zincirini oluşturmak için sosyal ağ uygulamalarını kullanmaktır. Kendini sürekli olarak geliştirmektedir. Mithril’e katılmak için teşvik jetonları bulunmaktadır. Yayınlanacak olan hikâyeler; video, gösteri ve kişisel fotoğrafları içerebilmektedir. Yayınlanan hikâyeler; 24 saat sonra ortadan kaybolmaktadır. Kullanıcıların sosyal madencilik ile gizliliğini korumak için, gizlilik ayarları sayesinde görmesini istemediği topluluğu engelleyebilme imkanları vardır. Tüm işlemlerin güvenliği sağlamak, sağlam bir alt yapıya sahip olmak ve daha fazla duyulup binancedex borsasına girebilmek için BNB altyapısına geçiş yapmıştır. Her şey kayıt altına alınmaktadır ve blockchain’de ki her işlemi takip etmek mümkündür.  

  

Mithril (MITH) Token Fiyat Durumu? 

MITH en yüksek fiyatı 26 Nisan 2018 yılında 1.55 $ değerini görmüştür. En düşük değeri ise 29 Ağustos 2019 tarihinde 0,018 $ ile görmüştür. Şuanda ( 01.09.2019 ) ise fiyatı 0,013 $ civarlarında değişmektedir. Yani şuanda gördüğü en yüksek fiyat ile arasında yaklaşık 80 kat fiyat farkına sahiptir. Boğa dönemi geldiği zaman bakalım eski zirvesini aşabilecek mi merakla bekliyoruz. 

  

Mithril (MITH) Token Nereden Alınır? 

MITH tokeni hemen hemen istediğiniz bir çok borsadan alabilirsiniz. Piyasadaki başlıca borsalardan olan Binance, Okex, Bitforex, Digifinex borsalarının yanı sıra 15 civarında olmak üzere bir çok borsada listeli durumdadır. Herhangi bir borsaya üye olup kolaylıkla MITH token alabilirsiniz. Bizim tavsiyemiz ise en fazla hacimli borsaları tercih etmeniz alırken sıkıntı yaşamamanızı ve daha hızlı almanızı sağlayacaktır.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir