Airdroplar Gerçekten Kazandırıyor Mu?

  • Kriptobi
  • Ekim 16, 2019
  • 0
  • 558 görünümler

Airdropların geçmişte ve günümüzde baktığımızda insanlara ciddi paralar kazandırmış örneklerini görebiliriz. Kimi zaman airdroplar ile ayda 200 dolar kimi zaman 500 dolar kimi zaman 1 dolar kazanabilirsiniz. Kısaca  airdroplar da kazanç net değildir. Bu yüzden airdroplara asla tüm zamanınızı ayırmayın. Zaten hobi olarak günde birkaç saat ayırarak bütün airdroplara katılabilirsiniz.  

  

Airdroplarda Fiyat Seçiciliği Yapmayın 

Airdroplardan gerçekten kazanmak istiyorsanız takip ettiğiniz herhangi bir airdrop kanalındaki ya da websitesin de ki kısaca gördüğünüz bütün yerlerdeki airdropların hepsine katılmaya çalışın. Ne kadar çok airdroba katılırsanız kazanma şansınızı da o kadar çok arttıracaksınız. Örneğin 1 ay içerisinde 50 adet airdroba katıldınız. Bu airdropların kimi zaman %80 i gelmeyecektir kimi zaman gelse de aynı şekilde gelenlerinde %80’i para etmeyecektir. Fakat gelen 10 airdrop bile 10’ar dolar kazandırırsa 100 dolar kazanmış olursunuz.

Asla tek bir airdroptan medet ummamalısınız. Elinizden geldiğince bütün airdroplara katılmalı ve dağıtım zamanları geldiğinde cüzdanınız adete karnavala dönmeli. Gelen airdroplar bazen ciddi para edebilir veya bazen de borsaya girmesini bekleyebilirsiniz. Birçok ihtimal vardır. Asla düşük miktarlar geldiği zaman airdroplar kazandırmıyor deyip pes etmemelisiniz. Öyle ki 1000 airdroba katılırsınız fakat sadece katılmadığınız 1 airdrop insanlara binlerce dolar kazandırır ve çok büyük pişmanlık yaşarsınız. Amacımız o bir tane airdrobu bulmak.   

  

Scam Airdroplara Dikkat Edin 

Airdroplara katılırken kalitesiz yani scam airdroplara katılıp doğal olarak hiçbir şey kazanamayan insanlar sürekli airdroplar boş iş 1 dolar bile kazanamazsınız derler. Bizzat işin içinde bulunmaktayız bu yüzden size açıkça söyleyebilirim ki bu tarz söylemlere aldırmayın. Airdropları doğru ve kaliteli seçtiğiniz sürece bu işten ciddi paralar kazanabilirsiniz. Geldiği anda para kazandırmayan tokenleriniz bile cüzdanınızda durarak belki de 1-2 yıl sonra değerlenebilir. Bu işten 6 ay hiç para kazanamıyor iken bir gün tek bir airdroptan anlık 5 bin TL bile alabilirsiniz.  Airdroplar da hiçbir şey kesin değildir. Kurallar sürekli değişebilir. Borsaya beklenen fiyattan girmeyebilir. Dağıtımda sorun çıkabilir. Sizin tek yapmanız gereken moral bozmadan kaliteli gördüğünüz bütün airdroplara katılmaktır.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir