NetVRk Projesi Nedir

  • seyit
  • Nisan 5, 2021
  • 0
  • 260 görünümler

Türkiye’nin kripto paralar konusundaki en aktif gruplarından biri olan Kriptobi Telegram grubu, 11 Mart 2021 tarihinde NetVrk projesi Operasyon Yöneticisi Linus Chee’yi ağırladı. Etkinliğimizin ilk aşamasında NetVrk projesi topluluk üyelerimize grup yöneticilerinin soruları ve konuğumuzun cevaplarıyla tanıtıldı, ikinci aşamasında Twitter üzerinden toplanan 3 soru konuğumuza yöneltildi ve üçüncü aşamasında ‘’Canlı Soru-Cevap’’ aşaması tamamlandı. İkinci ve üçüncü aşamada sorusu cevaplanan topluluk üyelerimiz, 10$ değerindeki hediye ile ödüllendirildi. Eğer siz de gelecekteki AMA etkinliklerine katılmak, bilgilenirken kazanmak istiyorsanız Kriptobi topluluğuna ( kriptobi )katılmayı unutmayın.

AŞAMA 1 (Grup Yöneticilerimizin Soruları, Konuğumuzun Cevapları)

1-) #NetVRk nedir hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz ? Bu sektörde ne yapmayı ve çözmeyi hedefliyor ?

Linus Chee : NetVRk, herhangi bir kullanıcıya kendi oluşturduğu içerik ve deneyimlerini yaratma, paylaşma, deneyimleme ve bunlardan para kazanma yeteneği vermek için yapılmış bir sosyal, sanal gerçeklik platformudur. Masaüstü 3B yazılımında veya oyun motorlarında bulunandan çok daha sezgisel olan, yaratım için özel olarak tasarlanmış VR araçları oluşturduk. Roblox’u hayal edin, ancak 11/10’a çıktı.

Sahip olduğumuz temel özellikler, platformumuzun çok uyumlu ve yüksek performanslı olan Unreal motorunu temel almasıdır. Kullanıcılara ve oyunculara oyun içi varlıkların sahipliğini vermek için blok zincirini de kullanabiliyoruz.

NFT’ler olarak temsil edilen arazi, avatarlar ve binalar dahil oyun varlıklarında. Bunlar daha sonra OpeanSea.io gibi pazar yerleri gibi açık pazarda satılabilir veya takas edilebilir.

Rekabet avantajlarımız, güçlü ekibimize ve kripto, oyun ve film endüstrilerindeki farklı geçmişlerine dayanmaktadır. Katil bir ürün yapmak için bu güçlü yönlerin her birini başarıyla kullanabiliyoruz.

2-) #NetVRk hangi ürünlere sahiptir?

Linus Chee : NetVRk, görünüşsüz ve kullanımı kolay bir varlık oluşturucu da dahil olmak üzere çok sayıda ürüne sahiptir. Bu, kullanıcıların platform içinde daha sonra NFT olarak basılabilecek çok çeşitli farklı varlıklar tasarlamasına olanak tanıyacak.

3-) Tokenomiklerinizi bizimle paylaşır mısınız ? $NETVRK token hakkında bize toplam arzını, kullanılabilirliğini ve nereden satın alabileceğimizi anlatır mısınız ?

Linus Chee : Whitepaper’ımız tokenomiklerimizin ayrıntılarını veriyor. Buradan indirebilirsiniz: https://drive.google.com/file/d/1HNJI6OIOTS19p-yv4NE3DTMD6RD2Aa8p/view

TGE’deki piyasa değerimiz 806.250 dolar olacak. Jetonlarımızı hem Ferrum’un satış öncesi satışından hem de POOLZ aracılığıyla halka açık satıştan satın alabileceksiniz. Ayrıca kısa süre içinde ilan edilen bir beyaz listeye alınan piyango da olacak, bu nedenle Ferrum veya POOLZ’a katılamıyorsanız, yine de jetonu satın alabilirsiniz.

4-) Son olarak, bize yol haritanız ve #NetVRk’nin şu ana kadar nasıl ilerlediği hakkında biraz bilgi verebilir misiniz ? Gelecekte bizi neler bekliyor ?

Linus Chee : Yol haritamız, NetVRk’in kusursuz çalışmasına yardımcı olacak stratejik ortaklık entegrasyonunu içerir. Yapım aşamasında 4 yıldan fazla olan NetVRk, ölçeklenebilen ve kullanıcıların herhangi bir kodlama bilgisi olmadan yaratmalarına olanak tanıyan bir sosyal oluşturma platformunu destekleme becerisiyle sağlam bir ürün olma yolunda büyük adımlar atıyor. Gelecekte, kripto alanında çok büyük isimlerle daha fazla ortaklık ilan edeceğiz. Ünlülerin ortaklıklarını da duyuracağız, bu yüzden bizi izlemeye devam edin!

AŞAMA 2(Twitter kullanıcılarının soruları, Konuğumuzun cevapları)

Twitter sorusu 1 – (Gönderen: @HoaHunh20569615)

Topluluk desteği, bir projenin başarısının en büyük yönlerinden biridir. Çoğu proje, kullanıcılarıyla etkileşim kuran programlara sahiptir. Topluluğu çekmek ve genişletmek ve kullanıcı deneyimini iyileştirmek için herhangi bir özel planınız var mı ?

Linus Chee : Topluluğun sorunları bize bildirmesini, geri bildirim ve öneriler toplamasını ve herkesin güvenli ve samimi bir ortamda toplanabileceği bir yer oluşturmasını kolaylaştıran girişimler üzerinde çalışacağız. Discord ve Telegram ile başladık, ancak bu girişimleri oluşturmaya yardımcı olacak birçok başka iletişim kanalı ve başka seçenekler açacağız.

Twitter sorusu 2 – (Gönderen: @benzymaxs)

Kripto-yerli olmayanları ekosisteminize getirmek için hangi stratejiyi uygulayacaksınız ? Teknolojiyi geliştirmek ile jetonunuzun değerini artırmak arasında nasıl bir denge kurarsınız ?
Linus Chee : Arayüzümüzde, oyun mekaniklerimizde ve yaratma araçlarımızda basitliği çocukların bile sistemi kolayca kullanabilmesini sağlamak için koruyacağız. Sadece kripto için değil, kripto’nun daha iyi hale getirebileceği özelliklere odaklanacağız. Kriptoyu, sistemleri iyileştirmek için bir araç olarak görüyoruz. Denge, değer yaratarak sağlanır.

Twitter sorusu 3- (Gönderen: @semogaberkahXD)

Kripto projelerinin büyük çoğunluğu, yalnızca kendileri için servet toplamak amacıyla inşa edilmiştir. Öyleyse, sektöre daha fazla bolluk getirecek kripto endüstrisine katmayı hedeflediğiniz değeri bilmek istiyorum.

Linus Chee : Aradığımız değer, sanal dünya ile gerçek dünya arasında köprü kurmaya dayanır. Özellikle COVID salgını ile insanlar evlerine düşürülüyor. NetVRk gibi PC, VR kulaklık ve mobil üzerinden erişilebilen sosyal bir platform aracılığıyla bize sunulan fırsat, insanların buluşabilmeleri, tartışabilmeleri, yaratabilmeleri, işbirliği yapabilmeleri ve tüm dünya ile paylaşılabilecek bir şeyler inşa edebilmeleridir. hepsi evlerinin rahatlığında. Ve bu, blockchain ve NFT’lere dayandığı için onlardan asla alınamaz.

AŞAMA 3 (Topluluk üyelerinin canlı soruları, Konuğumuzun cevapları)

Canlı Soru 1: Doğru pazarlama ve sermaye infüzyonu olmadan proje ölür, bu projeyi zirveye taşımak için yeterli pazarlama gücüne ve sermayeye sahip olduğunuza bizi nasıl ikna edersiniz ?

Linus Chee : Bu projeyi meyvelerini vererek görmek için bizi destekleyen birkaç büyük sermaye fonumuz ve stratejik yatırımcımız var. Kripto alanındaki en büyük destekçilerden bazıları başarılı olmak için bize yatırım yapıyor.

Canlı Soru 2: NetWORk fikri nasıl ortaya çıktı ? Çözmeye odaklandığınız problemlerin varlığını nasıl keşfettiniz ?

Linus Chee : Sandbox, Minecraft ve Roblox gibi projelerle, sınırları daha da ileriye taşımayı hedefliyoruz. NetVRk, bir sosyal platformun avantajıyla etkileşime bir sonraki seviyeyi getiriyor. Blok zinciri, yaratma ve yaratıcılığın ödüllendirildiği bir ortam yaratmaya yardımcı olur.

NetVRk ile stake etme yoluyla elde edilen pasif gelir kolay ve sorunsuz olacaktır. Ayrıca, NetVRk’de arsa sahibi olarak, onu satabilir, kiralayabilir, e-ticaret için bir vitrin inşa edebilir, üzerine reklam koyabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Arazi satışımızın OpeanSea.io’da ne zaman yayınlanacağını öğrenmek için duyurularımızı takip edin!

Canlı Soru 3: NetVRk’nin birçok kullanım durumu var, bu yüzden bizi paylaşabilir misiniz, en çok neye odaklandınız ve NetVRk için en yüksek geliri ne getiriyor ?

Linus Chee : En iyi kullanım örnekleri, iş ve eğitime dayanır. Platformumuzda konferans ve iş toplantıları düzenleyen şirketleri canlı olarak görüyoruz. Konukların yazıp konuşabilen ve interaktif bir şekilde sunabilen özel avatarları olacaktır. Eğitim kullanım örnekleri çoktur. Örneğin, çevrimiçi sınıflar NetVRk’de yapılabilir ve öğretmenler dersleri yalnızca beyaz tahta aracılığıyla değil, aynı zamanda çeşitli araç setlerini kullanarak etkileşimli bir şekilde de gösterebilir. En yeni ortağımız VersoView, eğitim sektöründe bir yenilikçidir.

En yüksek gelir akışı, büyük olasılıkla iş ve tüketici ticaretinin yanı sıra arazi ticareti etrafında dönecektir.

Canlı Soru 4 : Netvrk’in diğer rakiplerle rekabet edebilmesi için en beğendiğiniz bazı özellikleri bana söyleyebilir misiniz ? Platformunuz için en çok neye güveniyorsunuz ?

Linus Chee : Tüm rakiplerimize baktığımızda, platformları sağlam olmasına rağmen hiçbirinin gerçek anlamlı bir sanal gerçeklik veya hatta kripto tüccar olmayan PC kullanıcı tabanı yok. Sorun, VR deneyimlerinin ve düzenleme araçlarının gelir elde etme nedenlerinden ötürü ikincil bir öncelik olarak gelmesidir. Stratejileri, ironik olarak en önemli kısım olan VR gelişimi için fon yaratmaktı! Bununla birlikte, NetVRk, gerçek ürünün VR yönlerinin geliştirilmesinde neredeyse 5 yıldır, bu nedenle şimdi en gelişmiş VR oluşturma aracıyla piyasaya çıkıyoruz.

Canlı Soru 5: Ekibiniz şu anda hangi alanlara odaklanıyor ? Kullanıcılar ve yatırımcılar tarafından daha fazla benimsenme planınız nedir ?

Linus Chee : Güçlü stratejik ortaklıklar kurmaya ve temel ürünümüzü olabilecek en iyi hale getirmeye odaklandık.
Kullanıcılar ve yatırımcılar tarafından daha fazla benimsenme planımız, yüksek değerli ortaklarla çalışmaya devam etmek ve kripto alanındaki liderler için sanal bir topluluk oluşturmaktır. Kullanıcı deneyimi için detaylara özel önem, NetVRk’yi kullanıcıların sosyalleşmesi ve inşa etmesi, ayrıca etkileşimli vitrinler aracılığıyla yaratması, satın alması ve satması için çekici bir yer haline getirecektir. Çok yakında Kriptobi topluluğu ile paylaşmaktan heyecan duyduğumuz daha büyük ortaklıkları duyuracağız. 🙂

NetVrk AMA
Bu cevabın ardından 3. aşamanın ve tüm etkinliğin sonuna geldik. Değerli konuğumuza, nazik teklifimizi kırmadığı ve topluluğumuza katıldığı için teşekkür ediyoruz.

Kriptobi topluluğundaki diğer etkinliklerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’dan (Kriptobi (@kriptobi) / Twitter ) takip etmeyi unutmayın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir