Aigar Nedir? Nasıl Kazanılır?

  • Kriptobi
  • Ekim 25, 2019
  • 0
  • 344 görünümler

Aigar (AGR) 

Aigar, tamamen yenilenmiş ve kullanıcılarının kazanç sağlamalarına fazlası ile imkân sağlayan bir proje olma yolunda ilk adımı attı. Toplam adeti 1 milyon olan ve 10 yıl içinde 21 milyona çıkması planlanan projede birçok farklı aşamada koin kazanabilirsiniz.  

Nasıl Aigar kazanabilirim? 

Öncelik ile Aigar sitesine üye olmanız gerekiyor. Gelen mailinin doğrulamaları yaptıktan sonra kazanmaya başlayabilirsiniz.  

Her bir gönderiye yorum yaparak 10 puan kazanabilirsiniz. Yeni bir gönderi oluşturarak 15 puan kazanabilirsiniz. Beğeni ve benzeri durumlarda 5 puan kazanırsınız. 

Toplam 1000 puana ulaştığınızda otomatik olarak cüzdanınıza 3 AGR geçer. Yani sitede her gezinmeniz sizlere para olarak geri döner. 

AİGAR ile Neler Yapılır? 

AGR sitesinde yeni gönderiler oluşturabilir, yeni gruplar kurabilirsiniz. Ayrıca market bölümünün zamanla daha aktif hale geleceğini düşündüğümüz sitenin global bir pazarlama alanı olabileceğini düşünüyoruz. Etkinlikler oluşturabilir ve en önemlisi Bulut madenciliği yapabilirsiniz.  

Aigar Bulut Madenciliği Nedir? 

Aigar bulut madenciliği sunan bir sistem olarak karşımıza çıkıyor. Her bir blok ödülü 0,4 AGR olarak tasarlanan sistemde işlemleri onaylayacak  kullanıcılar bu ödüllerden nasiplerini alacak. Sunucu kiralamalarının detayları ilerleyen zamanlarda açıklanacağını hatırlatır ve takip etmenizi öneririz. 

Aigar’a Nasıl Üye Olunur? 

Üye olmak için burayı tıklayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tekşey hotmail.com uzantılı bir mail ile üye olmamak. hotmail.com uzantılı mailler site de çalışmamaktadır. 

NOT: İlk aşamada Mercatox ve Sistemkoin üzerinde işlem görecek olan AGR’nin 400-450 bin adet toplam ile dolaşımda olacağını unutmayın. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir