TradeSanta ile Üst Düzey Kripto Para Ticareti

  • Kriptobi
  • Ekim 25, 2019
  • 0
  • 428 görünümler

Tradesanta dahil olmak üzere yapay zekanın alım satım botlarında kullanılması, küresel pazarlarda farklılık ve kolaylık sağlayarak fark yaratmıştır. Blokchain teknolojisinin ve kripto para biriminin özellikle bu son birkaç yılda ortaya çıkmasıyla, birçok teknik kişi bu ekosisteme ticaret botları tarzını da uygulamıştır. Sanırım en önemli faydası her zaman fiyatlara göz atmasıdır, bu sayede zihninizi her zaman saptıramazsınız. 

Kripto para borsaları genellikle işlemcilere pek çok araç sunmaz. Ayrıca, yalnızca gelişmiş işlemciler için büyük bir sorun olabilecek temel sipariş şekillerini de destekler. Dışarıda otomatik ticaret platformlarının yükselen bir kullanımı ve hepsinin çeşitli araçları var. Tüm bunların yanında yüzümüze gülümseme sağlayan bir araç düşünün. 

Oyuna Girmek 

TradeSanta, kripto ticaretinin otomasyonuna odaklanan bulut tabanlı bir yazılımdır. Kullanıcıların geçerli şifreleme prosedürlerini oluşturmasına ve yürütmeyi bilgisayarlaştırmasına yardım eder. Her gün 24 saat boyunca yüksek hızlı işlemlere izin verirken yatırımcılara ek zaman kalmasını sağlar. Birinin daha sonra işlem yapması gereken bir bot oluşturması gerekir. 

TradeSanta botları, manuel işlemcilere kıyasla 100 kat daha fazla sipariş verebilme kabiliyetiyle çok hızlı çalışıyor. 7/24 aktiftir ve duygusallığı ticaretten siler atar. Ek olarak hesap sahiplerinin onayı olmadan hiçbir işlem tamamlanamadığı için kesinlikle güvenlidir. TradeSanta’nın yarattığı sistem yorucu değildir ve yatırımcıların ticareti çok kolaylaştıran araçlardan faydalanmalarına izin verir. TradeSanta’nın sunduğu bazı temel özelliklere bir bakalım; 

İstikrar ve Güvenlik 

Daha güvenli bir hesap sağlamak için iki faktörlü kimlik doğrulama oluşturulur. Daha önce belirtildiği gibi, bot tarafından fon kullanımını kendi başına kısıtlayan API anahtarları ile çalışır. 

Arayüz kullanımı son derece basit 

Çoğu zaman, farklı borsalar tarafından sunulan çoklu hizmetlere alışmak kafa yorucu ve sıkıcı hale gelir. Özellikle kripto para ticaretinde yeni olan bir kişi için çok daha korkutucudur. TradeSanta’nın arayüzünün bu gibi kullanıcılar için oldukça yararlı olduğu, bu ortama girmelerini sağladığı ve dersler boyunca doğru yönlendirdiği kanıtlanmıştır. 

Ekstra Sipariş Botu 

İlk sipariş fiyatından daha düşük bir fiyattan, daha çok para alıp-satmak için ekstra sipariş verir ve gelecekte daha küçük bir fiyat geri kazanımıyla beklenen karı elde etmeye olanak sağlar 

Teknik göstergeler 

Botun sadece en uygun noktada işlem yapmasını sağlayabilirler. Kullanıcılar, hacim filtresi, günlük filtre ve bollinger sinyalini birlikte ayarlayarak alım satım için en uygun noktayı belirleyebilirler. 

Akıllı Sipariş 

Akıllı Sipariş, işlemcilerin, piyasa üzerinde neredeyse hiçbir etkisi olmayan büyük hacimli kripto para birimleri satmalarını sağlar. Belirli bir tutarı belli bir süre içinde belirli bir fiyat seviyesinde veya toplam işlem hacminin yüzdesi olarak satmak üzere geliştirilmiştir. Bu özellik yatırımcılar tarafından denenmek için talep edilebilir. 

TradeSanta Fiyatlandırma Planları 

TradeSanta bir süre önce, yeni müşterilerin platformu tamamen maliyetsiz denemelerine imkan sağlayan ve içinde ücretsiz bir plan dahil olmak üzere seçim yapabileceğiniz şekilde üç plan hazırladı: 

Ücretsiz Plan 

Bu plan kullanıcılara 5 bottan erişim sağlar ve bireysel destek hizmetlerini içermez. Borsadaki kripto para çiftlerini kullanma ve sınırsız erişim noktaları içerir. 

Temel Plan / aylık 15 ABD doları 

TradeSanta’dan gelen temel plan, 49 botu kullanma yeteneğini ve temel plana dahil olan her şeyi ekler. 

Maksimum Plan / aylık 100 ABD doları 

Maksimum sayıda botu sınırsız kullanmanın yanı sıra yani sınırsız sayıda bot, Maksimum Plan müşterileri doğrudan TradeSanta’dan bireysel destek alacaktır. 

Evergrowing topluluğu 

TradeSanta, kripto topluluğunda önemli bir şekilde dikkat çekip, kademeli olarak artarak pazar üzerinde önemli bir etki yaptı. 9400’den fazla ticari aktif botla 700.000’den fazla işlem gerçekleştirildikten sonra, ekip önemli bir büyüme gerçekleştirdiğinden emin. Binance, Bitfinex, Bittrex, HitBTC gibi en iyi kripto para borsaları ile uyumludur. Yakında BitMEX, OKEx ve Huobi ile de ortak olmayı planlıyor. Web sitesini ziyaret eden toplam kullanıcı sayısı geçen ay 2 milyonu aşmıştı. 

TradeSanta üzerine ayrıntılı bir rehberle birlikte daha fazla bilgi edinerek TradeSanta yolculuğunuza başlamak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir