Buzzin Kripto Ödül Programı

 • Kriptobi
 • Ekim 25, 2019
 • 0
 • 323 görünümler

Buzzin Nedir? 

Buzzin, kabaca airdrop sistemidir. Buzzin sitesinde bulunan ve günlük olarak yollanan projelerin görevlerini yerine getirilmesi ile gerçekleşen ücretsiz token kazanabileceğiniz bir airdrop sistemidir. 

Buzzin’e Nasıl Kayıt Olunur? 

Siteye girdiğiniz andan itibaren görevleri göreceksiniz. Görevleri yapmaya başlamadan önce sitenin en alt kısmına kadar inin ve ilk işlem olarak kaydınızı tamamlayın. 5 etaptan oluşan kayıt sisteminde istenilen bilgiler aşağıda görülmektedir. 

Birinci adımda E-posta adresinizi girdikten sonra sizlere kod gönderecekler. İkinci adımda bu kodu gireceksiniz. Üçüncü adım ise işlemlerinizi gerçekleştirmek istediğiniz Ethereum (Ben MEW kullanıyorum. İsteyen diğer cüzdanlardan da ERC-20 Adresi verebilirler) adresini giriyorsunuz. Diğer seçenekler ise ‘Şartları Okudum’ ile ‘Robot Değilim’ kutusunu tıklayınız.   

Buzzin Görevleri Nelerdir? 

Genel görevlerini sıralamak gerekirse; 

 1. Yayınlanan Projenin Sitesini Ziyaret 
 2. Telegram Girişleri 
 3. Twitter Takipleri ve Retweetleri 
 4. Facebook Takibi ve Paylaşımları 
 5. Reddit Girişleri 
 6. Medium Girişleri 
 7. Youtube Kanal Aboneliği ve Beğenm
 8. Varsa Siteye kayıt olma 
 9. Linkedin Girişleri 
 10. Projenin Varsa Kendi Cüzdanını (Uygulama)indirme
 11. Discord Girişleri 
 12. Instagram Takibi  
 13. Bitcointalk Girişleri

Günlük görevleri yaptığınız sürece görevleriniz birikmez. Zorlayıcı gibi görünen kısmı sadece girişte vardır. Günlük takip ettiğiniz sürece sıkıntı yaşamazsınız. Günlük ortalama 3 görev gönderilmekte.  

Buzzin Puanları Nasıl Toplanır? 

Ay boyunca yaptığınız görevleriniz sizlere puan olarak geri dönecektir. Ay boyunca toplanan puanlarınız her ay sonu kontrol (Görevlerin yapılıp yapılmadığını) edilir ve Buzzin token havuzundan istediğiniz tokeni seçmeniz için puana dönüştürülecek. CONVERT POINTS TO TOKENS sekmesinden token havuzuna geçiş yapabilir ve puanlarınızı orada token ya da Koine çevirebilirsiniz . Doğrulanmış puanlarınızı aşağıdaki gibi göreceksiniz.  

Peki Doğrulanmış Puanlarınızı Token’e Nasıl Çevireceksiniz? 

Buradaki bir detayı atlamamak lazım. Size belirlenen ve aynı token/koin için maksimum alacağınız bir limitiniz tanımlanır. Aşağıdaki örnekte olduğu gibi. İlk satıra dönüştürmek istediğiniz puanınızı yazıyorsunuz. İkinci satıra ise  token/koin’i çekmek istediğiniz Ethereum adresinizi giriyorsunuz. Burada unutulmaması gereken en önemli detay ise bu çekimlerin ‘FEE’ (Gönderim Ücreti)’lerini çekmek istediğimiz Ethereum adresinden biz verilen hesaba yolluyoruz. Bu işlemleri yapmanız için 150 dakikalık bir süreç veriliyor. Neden gönderim ücretini biz yolluyoruz diye düşünebilirsiniz, token havuzunda Ethereum’da bulunuyor ara ara. Bu da verdiğiniz fee’lerin bir nevi geri dönüşü olarak sizlere geri verildiğini düşünebilirsiniz. Burada en önemli detay, takip ettiğiniz bir proje varsa havuz açılır açılmaz çekim emri girmeniz. Bazı tokenler çok hızlı tükenebiliyor.  

Aşağıdaki resimde ise Buzzin‘den son aylarda çekimlerimizin bir detayı mevcut.  

Şimdiden hepinize bol şanlar… 

Kayıt işlemi için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir